Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/kolomanski/kolomanskirowery.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/kolomanski/kolomanskirowery.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/kolomanski/kolomanskirowery.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581
O nas | KOŁOMAŃSKI ROWERY
O nas
Zgrupowanie w górach
20 stycznia 2017
Zapraszamy na treningi
25 kwietnia 2017

ROWERY TO NASZA PASJA


Firma Kołomański Rowery powstała w 1998 roku.

Pierwszy serwis rowerowy był otwarty w Gdańsku Osowa, kolejny powstał w roku 2002 w Gdyni Chyloni. Na początku zajmowaliśmy się tylko serwisem rowerów a z czasem zwiększyliśmy swój asortyment części o rowery i akcesoria rowerowe.

Sklep prowadzony jest przez byłego kolarza kadry polskiej, trenera kolarstwa klubu Flota Gdynia – Jarosława Kołomańskiego. Jego pasja do rowerów rozpoczęła się już w latach młodzieńczych i trwa nadal. Dalej jest On kolarzem Masters i trenuje szykując się do zawodów. W roku 2008 w Bliżynie, został Mistrzem Polski Masters w jeździe Parami.

Pan Rowerek – tak mówią na niego dzieci, zaraża swoją pasją swoich klientów – dzięki czemu często stają się Oni częścią naszej Grupy Enzo – przyjacielskiej grupy Pasjonatów Kolarstwa Jeśli będą mieli Państwo ochotę to zawsze chętnie pomożemy w doborze sprzętu oraz doradzimy tak, byście Państwo byli zadowoleni z jazdy na rowerze. Zapraszamy do naszych sklepów, strona ta jest tylko częścią oferty, którą posiadamy w sklepach.

Jeśli rower to twoja pasja, dobrze trafiłeś – mamy wspólną pasję. KOŁOMAŃSKI ROWERY to sklep dla ludzi, dla których jednoślad jest sposobem na życie i dla tych, którym ten pojazd kojarzy się ze wspaniałym relaksem.

U nas znajdziesz markowe rowery górskie, szosowe, crossowe, miejskie dziecięce. Chętnie podzielimy się swoim doświadczeniem i pomożemy w wyborze roweru. Dla nas najważniejsze jest – by nasz Klient miał przyjemność z jazdy na rowerze i wiedział, że może liczyć na naszą pomoc i wsparcie. W naszym sklepie możesz przymierzyć a także wypróbować każdy model roweru jaki posiadamy, jeśli zaś nie mamy tego czego szukasz, to zawsze możemy zamówić dany model pod Państwa bez dodatkowych opłat.
Jeśli potrzebujesz naprawić swój rower, dodatkowo go wyposażyć, zadbać o swoje bezpieczeństwo, to dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz oryginalne części rowerowe i akcesoria – serwis wykonywany jest na najwyższym poziomie. Zawsze dokonujemy wstępnej kalkulacji a w razie potrzeby dodatkowo konsultujemy się z klientem.